Hydraulické jeřáby PM - GOLD

Kvalita a komfort ovládání odpovídající specifikaci GOLD, nový design, dvojitý Link roods systém (pákový převodník), hydraulické plně proporcionální rozvaděče Danfoss nebo Hawe, rádiové ovládání Scanreco, PM Power tronic, leveling indikátor, hydraulické navijáky s elektronickou kontrolou, negativní záklon výložníku atp.

Do této kategorie výrobků patří produkty s označením:
  • 10.5SP
  • 13.5SP
  • 16.5SP
  • 22SP
  • 23S
  • 25SP
  • 27S
  • 30SP
  • 35S
  • 40SP
  • 50P