Hydraulické jeřáby PM - PLATINUM

"To nejcennější" co máme. Kontinuální otoč jeřábu, prostorový otočný sloup s integrovaným chladičem hydraulického oleje (patent PM) se dvěma hydromotory Bonfiglioli, PM power tronic, plně proporcionální hydraulické rozvaděče Danfoss, rádiové ovládání Scanreco, dvojitý Link roods systém, stabilizační opěry ovládané rádiem, hydraulické navijáky Rotzler Titan, negativní záklon výložníkového ramene až 20° a mnoho dalšího.

Do této kategorie výrobků patří produkty s označením:
  • 44S
  • 48SP
  • 65SP
  • 85SP

Zašlete nám svůj dotaz na výrobky PM z kategorie Platinum

*Jméno a příjmení (firma):
Adresa:
*Telefon: