|   Úvod  |   O nás   |  Kontakty  |  Servis  |  Fotogalerie  |  Historie firmy  |  Prodejna hydrauliky  | Aktuální nabídka

Hydraulické nakládací jeřáby PM

Společnost PM (Precizioni maccanica) a následně Autogru PM bylo založeno p. Boonim v roce 1959 v Italské Modeně. Jedná se o prvního výrobce hydraulických nakládacích jeřábů v Evropě.
Odkaz na výrobce


Hydraulické jeřáby PM jsou vyráběny v 50 sériích a 4 produktových řadách - classic, silver, gold a platinum. Celkem tedy PM vyrábí více jak 350 modelů. Každý model jeřábu je vyvíjen a vyráběn s ohledem na požadavky a potřeby zákazníků. Díky této filozofii mají jeřáby PM vysoký zdvihový výkon, maximální komfort a bezpečnost provozu s vysokou spolehlivostí a minimálními nároky na servis.

PM classic PM silver PM gold PM platinum
Tradiční a osvědčená konstrukce hydraulických jeřábů s vysokou užitnou hodnotou s ohledem na pořizovací cenu u jakékoliv aplikace použití. Samozřejmě vždy v ČSN EN 12999. cara Hydraulické jeřáby PM v novém designu s Link roods systémem, "pákovým převodníkem" na rameni lomení a výložníku, PM Tronic systém. Vysoký zdvihový výkon, nízká hmotnost a velmi příznivá cena jeřábu je ideálním řešením pro zákazníky, kteří upřednostňují "vysokou kvalitu za dobré peníze". cara Kvalita a komfort ovládání odpovídající specifikaci GOLD, nový design, dvojitý Link roods systémem (pákový převodník), hydraulické plně proporcionální rozvaděče Danfoss nebo Hawe, rádiové ovládání Scanreco, PM Power tronic, leveling indikátor, hydraulické navijáky s elektronickou kontrolou, negativní záklon výložníku a mnoho dalšího dělá z jeřábů PM Gold jednoznačnou volbu. cara ... aneb "to nejcennější" co máme. Kontinuální otoč jeřábu, prostorový otočný sloup s integrovaným chladičem hydraulického oleje (patent PM) se dvěma hydromotory Bonfiglioli, PM power tronic, plně proporcionální hydraulické rozvaděče Danfoss, radiové ovládání Scanreco, dvojitý Link roods systémem, stabilizační opěry ovládané rádiem, hydraulické navijáky Rotzler Titan, negativní záklon výložníkového ramene až 20° a mnoho dalšího.

logo PM tronic
PM Power tronic
Řídící a kontrolní systém hydraulického jeřábu vyvinutý ve spolupráci společností Digiteg (dodavatel řídicích systémů pro všechny sportovní vozy Ferrari včetně monopostů F1) a společností Autogru PM. Díky tomuto řídicímu systému má obsluha hydraulického jeřábu vždy jeřáb PM nepřetržitě pod 100% kontrolou. Současně tento systém monitoruje okamžitou polohu jeřábu, stabilitu, polohu výložníkových ramen, přetížení atd., a na základě těchto získaných dat omezuje kritické situace na minimum.

PM Power tronic systém dále provádí:
  • kontroly v reálném čase, kdy veškeré informace, které dostává řídící jednotka prostřednictvím datového systému CAN-BUS
  • logické a jednoduché zobrazení funkcí na informačních displejích
  • digitální zápis činností jeřábu v paměťovém bloku pro snadnější provádění údržby


Link roods systém
Výrazně zvyšuje zdvihový výkon jeřábu v kombinaci horizontálního a vertikálního vyložení.
Velmi vhodné pro manipulaci s rozměrnými předměty o velké hmotnosti.
Více ve videu video ikona

LC systém
Patentovaný "long - short" teleskopický systém společnosti Autogru PM umožňuje naším hydraulickým jeřábům perfektní manévrovatelnost. Náš LC systém neomezuje dosah výsuvů, ale naopak ho zvětšuje a jeřáb tak může pracovat v jakékoliv nakládací poloze.
Více ve videu video ikona

JIB
Plně hydraulicky ovládatelné přídavné výložníkové rameno se dvěma až pěti teleskopickými výsuvy, se zdvihovým výkonem od 2 do 12 tm, s rozsahem činnosti od horizontální roviny -90°/+ 110°.

PLUS systém
Dovoluje navýšení zdvihového výkonu o 10% při snížení pracovní rychlosti.

LA (lift away)
Hydraulické jeřáby "T" s výložníkovým ramenem upevněným na otočném sloupu, speciálně vhodné pro odtahová vozidla.

Fotogalerie PMPM hydraulické jeřáby foto 1

PM hydraulické jeřáby foto 2

PM hydraulické jeřáby foto 3

PM hydraulické jeřáby foto 4

PM hydraulické jeřáby foto 5

PM hydraulické jeřáby foto 6

PM hydraulické jeřáby foto 7

Aktuality

Prodej odtahového vozidla HCS

Aktuálně nabízíme na prodej předváděcí odtahové vozidlo naší výroby. Podvozek DAF LF 55.250 je osazen hydraulickým jeřábem PM 19024 PLA, sjížděcí a naklápěcí plošinou 6000kg a odtahovými brýlemi. 

Prodej předváděcí plošiny

Konečná fáze montáže pevného návěsu s JNK

Už zbývá jen polepit a označit. V současné době se chystáme předat zákazníkovi první pevný návěs s pomocnou těžkou nápravou osazený JNK. Jedná se o nosič TAM s natahovacím výkonem 25t a délkou kontejneru až 7000mm.

 

Jsme s vámi na FB

10 odtahových vozů pro ABA

V druhé polovině roku 2013 odebrala ABA a.s. "autoklub bohemia asistance" celkem 10 vozidel pro nucené odtahy. Nákladní automobily DAF LF 55.220 FA byly vybaveny hydraulickým jeřábem PM 23522 SP s nakládacím hydraulickým křížem HCS NAK1 a pevnou plošinou HCS.

Speciální vozidlo s jeřábem TAJFUN LIV a nosičem TAM

V březnu jsme předali do užívání speciální vozidlo MAN TGS 35.440 s nakládacím jeřábem TAJFUN LIV, drapákem ROZZI a nosičem kontejnerů TAM. Vozidlo bude sloužit k přepravě, nakládání a vykládání kovoodpadu.

 

Dalších 30 tm do Brna

Hydraulický jeřáb PM 30024 SP

V únoru jsme dodali úspěšné

stavební firmě z Brna nový

hydraulický jeřáb PM 30024 SP

na vozidle TATRA Phoenix 6x6.

 

Nosiče kontejnerů pro KSÚSV

Dne 28.11.2012 proběhlo v areálu KSÚSV odborně technické předání deseti nosičů kontejnerů NKL 638 z vlastní produkce HCS Centrum na podvozcích IVECO. Nová komunální technika nahradí nákladní automobily Avia, jejichž stáří se pohybuje v rozmezí od 30 do 35 let.

Den otevřených dveří

Dne 21.11.2012 od 9:00 do 15:00 hod. bude probíhat den otevřených dveří v našem výrobním areálu v Plané nad Lužnicí.

Odtahy v Brně s jeřáby PM

11.01.2012 Nové odtahové speciály pro BKOM.

Celá novinka zde.

Dvojitá premiéra na českém trhu

01.07.2011 Dodali jsme nový terénní speciál T810 s hydraulickým jeřábem PM 21.

Více se dočtete v kompletní novince zde.

Hydraulické jeřáby |  Odtahová technika |  Nosiče kontejnerů |  Sklápěcí nástavby |  Valníkové nástavby |  Hydraulika |  Pracovní plošiny
Navijáky |  Rotátory |  Drapáky |  Nakládací kříže |  Paletové nakladače |  Pracovní koše |  Rádiové ovladače |