Pracovní plošiny Oil steel

Vysokozdvižné pracovní plošiny.

Společnost OIL&STEEL byla založena v roce 1995 a od roku 2003 je členem skupiny PM Group S.p.a. Během několika málo let se společnost OIL&STEEL propracovala na evropský vrchol v oblasti vysokozdvižných pracovních plošin. Firma HCS Centrum je výhradním zástupcem pro ČR. Zajištujeme prodej pracovních plošin, záruční i pozáruční servis a revize.

Octopussy Scorpion Snake Eagle a Eagle S
samochodné pracovní plošiny na pásovém podvozku, zdvihový dosah od 10 m do 17 m cara teleskopické výložníkové pracovní plošiny pro montáž na podvozky o celkové hmotnosti 3,5t, zdvihový dosah od 11 m do 20 m cara kloubové pracovní plošiny s teleskopickým výložníkem pro montáž na podvozky o celkové hmotnosti 3,5t, zdvihový dosah od 18 m do 21 m cara velké kloubové pracovní plošiny s teleskopickým výložníkem, případně ramenem jib, zdvihový dosah od 26 m do 62 m

Octopussy

Samochodné pracovní plošiny na pásovém podvozku o zdvihovém dosahu od 10 m do 17 m. Jsou konstruovány tak, aby prošly dveřmi (šířka 78 cm, výška 190 cm při přepravě). Standardně jsou vybaveny systémem hydraulického vyvažování pásového podvozku, což zlepšuje stabilitu a manévrování při pohybu na nerovném terénu. Plošina Octopussy je ovládána dálkovým ovládáním buď kabelovým, nebo rádiovým. Nosnost plošiny u modelu 1401 je 120kg a u modelu 1402 je 200kg.

Scorpion

Teleskopické výložníkové pracovní plošiny pro montáž na podvozky o celkové hmotnosti 3,5t. Zdvihový dosah u těchto modelů je až 20 m. Série SCORPION se od konkurence liší především malými rozměry a možností nastavení rychlosti pracovních pohybů. Díky jednoduchému ovládání uvnitř pracovního koše stačí na kompletní obsluhu plošiny pouze jedna osoba.

Snake

Kloubové pracovní plošiny s teleskopickým výložníkem pro montáž na podvozky vozidel o celkové hmotnosti 3,5t, zdvihový dosah od 18 m do 25 m. Plně hydraulicky ovládané platformy Snake jsou díky své spolehlivosti, snadnosti použití a skvělému výkonu nejoblíbenější mezi pronajímateli plošin na celém světě.

Eagle a Eagle S

Velké kloubové pracovní plošiny s teleskopickým výložníkem, případně ramenem jib, zdvihový dosah od 26 m do 62 m.

Fotogalerie pracovní plošiny

Pracovní plošiny