Rádiové dálkové ovládání

V roce 1984 rádiový průkopník Thomas Broheim a jeho otec Harry Broheim, založili malou společnost s názvem Scanreco Industrielektronik v Södertälje. Dnes firma Scanreco dodává vysoce kvalitní rádiově dálkově ovládané systémy do celého světa pro přední výrobce jeřábů a strojních zařízení.

Firma IMET byla založena v roce 1988 a je bezesporu jednou z průkopnických společností v oblasti vývoje a výroby rádiových dálkových ovládání. První prototypy rádiově dálkově ovládaných systémů se na trhu objevily na konci roku 1980. Díky dynamice společnosti IMET a neustále se zvyšující poptávce po rádiově dálkově ovládaných systémech získal IMET významné postavení na všech národních a mezinárodních trzích.

Výhody rádiových dálkových ovládání:

• Ovladače těchto firem se staly klíčovým prvkem v moderním pracovním prostředí kdy bezpečnost, produktivita a svoboda pohybu má neustále rostoucí význam. Průmyslové dálkové ovladače spoří čas a snížují rizika na pracovišti.
  • Díky ID kódu, který chrání rádiový komunikační kanál, budete mít jistotu, že žádné jiné zařízení nenaruší vaší činnost
  • V případě jakékoli poruchy systém okamžitě uvede zařízení do STOP režimu - bezpečného stavu

Fotogalerie dálkových ovládání

Dálkové ovládání